HOŞGELDİNİZ! 25.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 25.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ

Bebek İhtiyaçlarına Yönelik Anne Bebek Mağazası

Mia Stilo 2008 yılından bu yana bebek sektöründe anne adaylarına tüm ihtiyaçlarını karşılık verebilme amacı ile kurulmuştur. Anne ve bebek sektöründe uzun bir süreçtir var olan ve bu süreçteki tecrübeleri ile de kaliteli,uygun fiyat geniş ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile sekterön en iyilerinden biri olarak Antalyada hizmet vermektedir.

Anne Adaylarına Rehberlik

Eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile Türkiyede bir İlke imza atmış ve Anne adaylarına verilicek hizmetlerde satış öncesi bilgilendirmede bu tecribesi ile hizmet kalitesinde öncülük etmiş bir firmadır.

Satış Sonrası Hizmet

Sektördeki hizmet kalitesinin en önemli kuralı olan satış sonrası hizmetle'de verdiği hizmet kalitesi ile bilinirliğini korumaya devam etmektedir. www.miastilo.com ile tüm türkiye’ye E-ticaret sektöründede hizmet vermektedir. Birçok ürün çeşitliği,aynı gün kargo,canlı destek hizmeti gibi bebek ihtiyaçlarına ihtiyaç duyan tüm kitleye ulaşılabilme ve temin edebilmelerine imkan sağlamaktadır.


"Yenilikçi, akılcı, sorumluluk duyarak, bebeklerimize mutlu ve güvenli bir hayat sağlamak."

Kalitede Lider

Mia stilo bebeklerimizin sağlığına zarar verecek hiçbir ürünü internet sitesi veya mağaza raflarında asla yer vermez. Kaliteli ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile anne ve bebek sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Eğitim

Eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile Anne ve Bebeklerin tüm ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyerek ve personellerini bu alanda destekler.

Hedef

Türkiye’de ve bölgede bebek sektörünün lideri olmak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.