ÖDEME ve TESLİMAT

Firmamızdan satın aldığınız ürünler, 3  iş günü içerisinde kargoya verilir, Sürat Kargo ve Ups Kargo güvencesiyle, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.

www.miastilo.com.’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kredi kartı ile tek çekim ve havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

GÖNDERİM SIRASINDA ALICI İSMİ OLARAK

"HAKDAN MOBİLYA PAZARLAMA TEKSTİL
TUR.TİC.LTD.ŞTİ " GÖRÜNECEKTİR.

Hesap Bilgileri

Akbank  : TR 33 0004 6004 5888 8000 0632 67

Banka Adı                    Şube Kodu                     Hesap No

Akbank 0458                            063267


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
971021397